Kozmetik & Bakım

En İyi Ağda Tavsiyeleri

En İyi Ağda Tavsiyeleri
Tarafından yazılmıştır eniyioneri

Sizin için en iyi ağda önerilerinin bir listesini derledik çünkü evde kaldığımızda ve bunu nasıl çözeceğimizi bilmediğimizde saç fazlalığı çoğumuzun başına gelen sorunlardan biridir. Pandemi nedeniyle güzellik merkezlerine ve berberlere gitmeyi pek sevmiyoruz, bu yüzden farklı etkili çözümler bulmamız gerekiyor. Bu dönemde özellikle popüler dönemimizde internet her zaman evde kullanıma uygun olduğu için kadınların en büyük yardımcısı olarak öne çıkıyor.

En İyi Ağda Tavsiyeleri

İzla Sir Ağda Makinesi

İzla Sir Ağda Makinesi

Boncuk ağda, uygulama kolaylığı nedeniyle en çok tercih edilen ağda çeşitlerinden biridir. İstenmeyen tüyleri kolayca çıkarabildiği için genellikle evde kullanıma uygun bir ağda olarak kabul edilir. İzla Sir ağda makineleri ve ağda kitleri de binlerce kişi tarafından kullanılmakta ve beğenilmektedir. Hızlı ısıtan ağda makinesi ile ağdayı ısıtıp ek beklemeye gerek kalmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

TRENDYOL FİYATI   HEPSİBURADA FİYATI

Vi-Vet Pudralı Soyulabilir Ağda Seti

Vi-Vet Pudralı Soyulabilir Ağda Seti

Ağda şeridini hızlı ve doğru bir şekilde çıkarmakta sorun yaşıyorsanız ağdayı çıkarmak sizin için çok iyi bir seçenek olabilir. Boncuklu ağdayı setteki spatula ile ağda makinesinde erittikten sonra istenilen bölgeye uygulamanız ve ardından ağdayı boyamanız yeterlidir. Bu setin ağda yağı içermesi de diğer ağda setlerine göre büyük bir artı. 2000’den fazla kişinin kullandığı Vi-Vet ağda paketlerine tek tuşla ulaşabilirsiniz.

TRENDYOL FİYATI   HEPSİBURADA FİYATI

Smoothly Ağda Seti

Smoothly Ağda Seti

Spatula, masaj yağı, 2 paket ağda boncukları ve ağda ısıtıcısı içeren Smoothly Ağda Kiti, kullanışlı ve pratik bir ev kitidir. Ağda ısıtıcıların boyutları küçüktür, evinizde fazla yer kaplamaz ve ayrıca çok uygun bir saklama çözümü sunar. Evde ağda yapmayı tercih edebileceğiniz bu ağda seti ile istenmeyen tüylerden hızlı ve kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

TRENDYOL FİYATI   HEPSİBURADA FİYATI

Vivol Jüpiter Kombine Sir Ağda Isıtıcı

Vivol Jüpiter Kombine Sir Ağda Isıtıcı

Boncuk ağdasını eritmek istemiyor veya daha hızlı ağda yapma niyetindeyseniz Vivol Jupet Combo Sir Ağda Isıtıcı tam size göre! Ağdayı (en iyilerinden biri) makinede ısıttıktan sonra, ağda bandıyla kolayca kullanmaya başlayabileceksiniz. Hem kartuş hem de teneke kutu ağda ile uyumlu ağda ısıtıcısı ile ağdanızı ısıtıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sıcaklık ayarlarını istediğiniz gibi değiştirmenize olanak tanıyan Vivol Jupiter, ağda ısıtıcı boyutuyla oldukça popüler bir modeldir.

TRENDYOL FİYATI   HEPSİBURADA FİYATI

AGISS Kartuş Ağda Makinesi Seti

AGISS Kartuş Ağda Makinesi Seti

Listedeki en ucuz ağdalardan biri olan AGISS Ağda Makinesi, ağda ısıtıcısı, 1 roll-on ağda, 2,5 metre ağda bezi ve 5 temizleme mendili içerir. AGISS ağda setindeki ağda ısıtıcısını, binlerce kişi tarafından sevilen ve sevilen diğer ağda ağdaları ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bu çok iyi bir seçim çünkü diğer modellere göre büyük kolaylık sağlıyor ve fiyatı ortalama bandında.

TRENDYOL FİYATI   HEPSİBURADA FİYATI

Vi-Vet Profesyonel Ağda Isıtıcı ve Kalıp Sir El Ağdası

Vi-Vet Profesyonel Ağda Isıtıcı ve Kalıp Sir El Ağdası

Doğal reçineden yapılmış kalıp cilasını herhangi bir mum bant olmadan kullanabilirsiniz. El cilasını kalıp halinde kullanabilir ve Vi-Vet Profesyonel Ağda Isıtıcısında ısıttıktan hemen sonra kullanabilirsiniz. Ağırlıklı olarak yüz, bikini ve koltuk altı bölgesinde kullanılan bu takım tam fiyatına uygun bir üründür. Diğer ürünlere kıyasla nispeten küçük boyutlu profesyonel bir ağda ısıtıcısını saklayabilir ve bakımını yapabilirsiniz.

TRENDYOL FİYATI   HEPSİBURADA FİYATI

İnci Roll-On Sir Ağda Seti

İnci Roll-On Sir Ağda Seti

Rulo ağda, pratikliği ve pratikliği ile de öne çıkıyor. Kısa bir süre ağda ısıtıcısında ısıtıldıktan sonra eritilerek kullanılabilen rulo kaplama diğer adıdır ve tüp glaze mumu spatula ile uygulanan ağdaya göre daha temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. İnci ağda kitinde ağda ısıtıcısı, ağda silindirinin boyutuna göre tasarlanmıştır. Ağda ısıtıcısı yuvarlanan ağdadan oluşur, sızıntı veya taşma riski yoktur. Ayrıca sette 2 farklı tipte ağda ve ağda bandı, azulen ve toz bulunmaktadır.

TRENDYOL FİYATI   HEPSİBURADA FİYATI

Vi-Vet Yüz Sir Ağda Bandı

Vi-Vet Yüz Sir Ağda Bandı

ViVet Toz Ağda Bantları yüz bölgesi için özel olarak tasarlanmıştır, herhangi bir ağda ısıtıcısı olmadan kullanılabilir ve ev kullanımı için tasarlanmıştır. Pudra benzeri yapısı sayesinde cilde zarar vermez oldukça kısa süre içinde avuç içinde ısınarak büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Özellikle yüz için tasarlanan ağda bantları, diğer ağda bantlarına göre nispeten daha küçüktür. 24 ağda şeridi içerdiğinden ortalama 2 ay dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Boncuk ağdası ve kalıp ağdasından daha pratik ağda şeritlerini tek tuşla görüntüleyebilir ve satın alabilirsiniz.

TRENDYOL FİYATI   HEPSİBURADA FİYATI

Sesu Hassas Ciltler 42’li Sir Ağda Bandı

Sesu Hassas Ciltler 42’li Sir Ağda Bandı

Sesu ağda şeritleri, hassas ciltler için özel olarak tasarlanmıştır ve herkesin evde kolayca ağda yapmasını sağlar. Sesu 42 ağda bantları çok etkilidir ve kısa tüyleri bile alarak vücudun her yerinde kullanıma uygun hale getirir. Vücut için 20 ağda şeridi, koltuk altları için 8 ağda şeridi ve yüz için 8 ağda şeridi içerir. Ayrıca paket içerisinde 8 adet yağlı temizleme mendili bulunmaktadır. Hızlı kullanım için hangi ağdayı tercih etmeliyim sorusunun cevabı ağda bandıdır. Setinin aylık kullanımı için çok uygundur. Cilt tipinize göre farklı paketler sunmak talebi ve memnuniyeti artırabilir.

TRENDYOL FİYATI   HEPSİBURADA FİYATI

GIGI mum ısıtıcısı

GIGI mum ısıtıcısı

GIGI ağda makinesi seçerken yanlış yapmış olamazsınız. Hangi tür ağda formülü satın alır ve kullanırsanız kullanın, uygulamaya en uygun sıcak ağdayı üretebilen portatif ve etkili ağda ısıtıcısıdır. Ağda ısıtıcısı, ısıtıcının kullanımını oldukça basit ve kullanışlı hale getiren bir yıllık garanti ve kullanım kılavuzu sağlar. Sadece yaklaşık 454 gram ağırlığında ve yaklaşık 15.2X12.7X10.2 cm boyutlarında. Isıtıcı, balmumu kontrolü ve toz kirliliğinin önlenmesi için çok uygun olan şeffaf bir kapağı bulunmaktadır.

Rozia HL3577 Ağda Makinesi

Rozia HL3577 Ağda Makinesi

Bu ağda özellikle fazla ısıya dayanıklı malzemeden tasarlanmış olan bir balmumu ısıtıcısı olarak geçmektedir. Balmumunu ısıtmak için öncelikle çıkarılabilen alüminyum bir kabı alanından kaldırmalısınız. Ağdalar gerçekten küçük. Bir basma düğmesi sıcaklık kontrolüne sahiptir ve sıcaklığı göstermek için bir gösterge ışığına sahiptir. Salonlarda kişisel kullanım ve ağır hizmet tipi profesyonel kullanım için kullanılabilir. Piyasadaki her türlü ağda boncuklarını ısıtmak için harika. Ağda soğuduğunda, ağda makinesi onu optimum sıcaklığa otomatik olarak yeniden ısıtır.

LUMONY Otomatik Ağda Isıtıcı

 

LUMONY dünya çapında tescilli bir ticari markadır. Şirketin ağda ısıtıcısı veya ısıtıcısı otomatik kesme sistemi ile birlikte gelir. Bu, ısıtılan mumun her zaman optimum sıcaklıkta tutulmasını büyük oranda sağlamaktadır. Ağ optimum sıcaklığın altına geldiğinde değer açılır. Isıtıcı sadece yaklaşık 345 gram ağırlığındadır, ancak gövde kırılmaz malzemeden yapılmıştır. Balmumu ısıtmak için tercih edilen kap yapışmaz. Ağda makinesi bıçaklarla donatılmıştır.

Ayrıca bkz: En İyi Şampuan Markaları

OZOmax Otomatik ağda makinesi

OZOmax Otomatik ağda makinesi

Farklı özelliklerde olan ağda ısıtıcısının kullanımı kolaydır. Kullanmak istediğinizde ısıtmak istediğiniz balmumunu koyup istediğiniz sıcaklığı ayarlamanız yeterlidir. Otomatik kesme ve ısıtıcı özelliği, ağda programını tamamladığınız anda ısının en yüksek sıcaklıkta kalmasını sağlar. Dayanıklı malzeme tercih edilen bu kapta özellikle ısıtıcının gövdesini kırılmaz tasarlanmıştır. İşte çevrimiçi satın almak için en iyi balmumu ısıtıcıları. Bu en iyi ev balmumu ısıtıcısını mutlaka satın almalısınız.

Ev kullanımı için en iyi ağda seti nedir?

Genel raporlara göre, Nad’in vücut ağda şeritleri, seyahatin yanı sıra ev kullanımı için de en iyisidir. Ama şu anki favorim Veet Tam Vücut Ağda Kiti.

Tüm vücudumu evde nasıl cilalayabilirim?

Tüm vücut ağdasını kendiniz yapmak karmaşıktır ve çok fazla pratik gerektirir. Ağda genellikle ağrılı olduğu için bir profesyonel tarafından yapılması önerilir.

Tüm vücudunuz için kaç tane ağda bandına ihtiyacınız var?

Veet ağda markasının tahminlerine göre, kolları, koltuk altlarını ve vücudun diğer kısımlarını ağdalamak için yaklaşık 20 değerlerindeki kısım yeterli olmalıdır.

Kasık kılları için en iyi ağda hangisidir?

GiGi Brezilya Ağda Kiti, kasık kıllarıyla uğraşırken kullanılacak en iyi ağda kiti olarak da kabul edilir.

En İyi Ağda tıraştan daha mı iyi?

Bazıları için cevap hayır. Bu sorunun cevabı, ne sıklıkta kazıyabileceğinize ve ne kadar harcamak istediğinize bağlıdır. Tıraştan farklı olarak, ağdalı saç, çıkarıldıktan sonra özellikle 8-9 hafta civarı tekrar çıkmadığı bilinmektedir. Ancak işlem tıraştan daha ağrılı ve pahalıdır.

Cildinizi ağdaya nasıl hazırlarsınız?

Makyaj yapmadan önce yüzünüzü hazırlamanız ne kadar önemliyse, cildinizi ağda öncesi hazırlamanız da faydalı olacaktır. Ağda işlemine başlamadan önce birkaç saat peeling uygulayarak hazırlayabilirsiniz. Lif kabağı ve temiz kuru cilt kullanabilirsiniz. Herhangi bir kesik, yanık, egzama veya benzeri cilt rahatsızlığına dikkat edin.

Özel bölgelere ağda yaptırmanın zararı var mı?
Hayır, elbette avret yerini temiz tutmak daha iyidir. Ancak ağda işleminizi planlarken özel bölgenize zarar vermemeye özen gösterin.

En İyi Ağda Sonrası Bakım Nasıl Olmalıdır?

Ağda sonrası ideal yol mumlu yağ tercihidir. Bunun haricinde nemlendirici bir losyon da tercih edebilirsiniz. Yağ, ciltte kalan kalıntıları gidermek için tasarlanmıştır. Losyon, mumlu cildinizi nemlendirmenize destek sağlayacaktır.

En İyi Ağda Bandı Faydaları nelerdir?

Ağda, tüyleri köklerinden alarak uzun süreli pürüzsüzlük sağlayan en popüler epilasyon yöntemlerinden biridir. Ağda uygulamak cildi yenileyebilir ve saç köklerini zayıflatabilir.Uzun vadede daha yumuşak bir cilde ve daha ince saçlara sahip olabilirsiniz. Veet’in bant formu ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilir ve zamansız ağda artık her zaman yanınızda! Veet ağda şeritleri çanta ve valizlerde taşınabilir ve kolayca uygulanabilir, bu da saç dökülmesini eskisinden daha kolay hale getirir. Geleneksel ağdanın uzun hazırlık sürecinin aksine, kullanıma hazır Veet ürününü istediğiniz zaman, istediğiniz yerde fazla tüyleri almak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz ipeksi yumuşaklıkta bir cilt oluşturmak için her mevsim düzenli ağda uygulayabilirsiniz.

Vücut tüylerinde Veet ağda bandı nasıl kullanılır?

Geleneksel ağdaya alışmış kişiler için ağda bandı kullanma fikri ilk bakışta farklı görünebilir. Ancak Easy-Gelwax teknolojisi ile geliştirilen Veet ağda bantları, manuel ısıtma olmadan bile pratik formlarında daha hızlı ve daha etkilidir. Askıları birbirinden kolayca ayırmak için Easy Strip’i kullanın.Askıları saçı almak istediğiniz bölgeye takmak çok rahat.

Soğuk ağda şeritlerini tüyleri almak için kullanmak için öncelikle uyguladığınız bölgenin kuru ve kremsiz olduğundan emin olun.
Veet ağda şeritlerini tüylerin çıkış yönüne yapıştırın ve hatta kollar, bacaklar, koltuk altları ve bikini bölgeleri dahil olmak üzere vücudunuzun hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz.
Saçın ağdaya güzel bir şekilde yapışmasını sağlamak için bandı nazikçe silin. Ardından ağda şeritlerini hızlı bir şekilde ve bir kez tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekin.
Soğuk ağda şeritlerini kullandıktan sonra, ciltte kalan ağda parçacıklarını nazikçe temizlemek için Veet paketindeki ağda temizleme bezlerini kullanın.

Yüz ağda bandı kullanımı nasıl olmalıdır?

Yüzünüzdeki tüylerden rahatsızsanız ve onu almak istiyorsanız, ağda yapmayı deneyebilirsiniz. Vücudunuzun geri kalanında olduğu gibi, yüzünüze ağda yapmak saçlarınızı inceltir ve zamanla epilasyon sıklığınız azalır. Elbette yüz çok hassas ve görünür bir bölge olduğu için işlem sırasında nazik ve dikkatli olmalısınız. Veet Ağda Bantları, bölge için özel olarak geliştirilmiş ve Shea Yağı’nın yatıştırıcı ve antiseptik özellikleri ile küçük boyutta geliştirilmiş olup, hem işinizi hızlandıracak hem de tahrişi en aza indirecektir. Öncelikle cildinizin makyajsız ve yüzünüzün kuru ve susuz olduğundan emin olmalısınız. Özellikle sıcak yaz günlerinde ter işinizi zorlaştırabilir. Biraz pudra ile ameliyattan önce yüzünüzdeki nemi giderebilirsiniz. Yüz bölgesine bir ağda şeridini saça yapıştırın ve nazikçe çekin. Uygulama sırasında dudak, göz gibi hassas bölgelere bandı yapıştırmamaya özen gösteriniz.

Soğuk ağda bandı kullanmanın avantajları ve faydaları nelerdir?

Ağda, sağladığı uzun süreli pürüzsüzlük nedeniyle elbette en popüler epilasyon yöntemlerinden biridir. Ancak geleneksel ürünleri kullanmadan önce gereken hazırlık ve uygulama zorlukları, hızlı çözüm arayanlar için bu yaklaşımı zorlaştırmaktadır.

Yazar hakkında

eniyioneri

Yorum Yap