Ev Eşyaları Teknoloji

En İyi Elektrik Süpürgesi

En İyi Elektrik Süpürgesi
Tarafından yazılmıştır eniyioneri

Yeni bir en iyi elektrik süpürgesi satın almak kafa karıştırıcı bir durum olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda marka, stil ve model var ve hepsi de aileler ve evcil hayvan kirliliği konusunda konusunda en iyisi olduğunu iddia ediyor.

Kendiniz ve eviniz için en iyi elektrikli süpürgeyi seçmek, manevra yapmanın ne kadar kolay olduğu, hangi aletlerle birlikte geldiği ve ne kadar emiş gücü olduğundan daha fazlasını düşünmek anlamına gelir. Hangi yüzeyleri süpüreceğinizi, evinizin nasıl düzenlendiğini ve torbalı mı torbasız mı, kablolu mu yoksa kablosuz modeli mi tercih edeceğinizi iyice düşünmeniz gerekir.

En iyi elektrik süpürgesi, en iyi arçelik elektrik süpürgesi hangisi, en iyi elektrik süpürgesi yorum, beko en iyi elektrik süpürgesi hangisi, en iyi toz torbalı elektrik süpürgesi hangisi denildiği zaman en iyi elektrik süpürgesi testi yapılan bazı durumlar vardır. Bu testler sayesinde en iyi elektrik süpürgesi, en iyi arçelik elektrik süpürgesi hangisi, en iyi elektrik süpürgesi yorum, beko en iyi elektrik süpürgesi hangisi, en iyi toz torbalı elektrik süpürgesi hangisi gibi soruların cevaplarına da ulaşmış olabiliriz. İşte bu testlerden bazıları;

Kir çıkarma: Test halısı üzerinde aynı sayıda geçiş yapan özel yapım, otomatik bir makine ile, her bir vakumun orta tüylü halıya derinlemesine gömülü kiri ne kadar iyi çıkardığını nesnel olarak ölçülür.

Evcil hayvan tüylerini giderme: Her makinenin halıyı ne kadar iyi temizlediğini görmek için halı yüzeyine eşit şekilde yayılan evcil hayvan tüylerini makinelerin nasıl çektiği ve temizlediği kontrol edilir.

Kullanım kolaylığı: Süpürgenin kullanım kolaylığını ölçmek için yapılan bu test, manevra kabiliyetini, kablosuz çalışan elektrikli süpürgeler için bataryaların çalışma sürelerini, toz haznesini boşaltmanın ve temizlemenin ya da torbayı değiştirmenin ne kadar kolay ve zor olduğunu ve elektrik süpürgesinin ne kadar ağır olduğunu değerlendirmeyi içerir.

Manevra kabiliyeti: Tüketici test uzmanları, elektrikli süpürgeleri çıplak zemin ve halı üzerinde, köşelerin etrafında ve mobilyaların altında çalıştırarak manevra kabiliyetini değerlendirir. Toz kaplarını veya torbalarını çıkarma kolaylığını ve elektrikli süpürgelerin kontrollerini çalıştırma kolaylığını değerlendirirler.

Ses yüksekliği: Ses ölçümleri için, her modelin ses yüksekliğini objektif olarak belirlemek için bağımsız bir küresel ses sertifikasyon programı kullanılır.

Özellikler: Pil şarj göstergeleri, fırça rulosu kontrol düğmeleri ve diğer alet ve aksesuarlar gibi tüm özellikleri not edilir ve test edilir.

İşte tüm bu testler dikkate alındığında en iyi arçelik elektrik süpürgesi hangisi, en iyi elektrik süpürgesi yorum, beko en iyi elektrik süpürgesi hangisi, en iyi toz torbalı elektrik süpürgesi hangisi gibi sorulara vereceğimiz cevaplar;

En İyi Elektrik Süpürgesi

Arnica ET14310 Tesla Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Arnica ET14310 Tesla Toz Torbasız Elektrikli SüpürgeArnica Tesla Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, yüksek toz toplama ve emiş gücü ile öne çıkan ev ve ofis gibi ortamlar için ideal bir temizlik sunuyor.

Bu Arnica Tesla elektrik süpürgesi, özel bir şekilde geliştirilmiş Cyclone Max teknolojisi ile üstün bir emiş gücü sayesinde 3 litrelik toz toplama haznesine tozları toplarken, emniyet kilidine sahip toz haznesi ile de tozun etrafa dağılmasına engel olur. A sınıfı verimli enerji tüketimine sahip olan ürün, 71 desibel seviyesinde ultra sessiz çalışma özelliği ile konforlu bir temizlik imkanı sunuyor.

Bu harika toz torbasız Arnica’nın elektrikli süpürgesi dar bir şekilde tasarlanmış uç borusu, kullanışlı perde fırçası, koltukları temizlemek için kullandığınız aparatı ve patentli olan teleskopik emme borusu sayesinde toz, bakteri, mikrop ve diğer ev kirlerini temizleyerek evinizin her noktasında hızlı ve pratik bir temizlik sağlar. Süpürgeyi açma kapama butonu ve kablo sarma butonu ayaklar ile kontrol edilebilen bu pratik süpürge, kolay bir şekilde çıkartılıp yıkanabilen toz haznesi ve HEPA filtresi ile evlerinizde çok daha temiz, pratik ve hijyenik bir sonuç sağlıyor.

Beko VCO42701AB Silindir Elektrikli Süpürge

Beko VCO42701AB Silindir Elektrikli SüpürgeBeko’nun bu torbasız silindir süpürgesiyle evinizi baştan aşağı temizleyin. Hem halılarda hem de sert zeminlerde aynı harika sonuçları alacaksınız, böylece odadan odaya zahmetsizce süzülebilirsiniz. 1.8 litre toz kapasitesi olduğundan, bir odayı boşaltmanıza gerek kalmadan gerçekten derinlemesine bir temizlik yapabileceksiniz. Ayrıca, büyük kırıntıları ve ince tozları almak için size sürekli güçlü bir emiş sağlayan akıllı PerformCyclone™ teknolojisine sahiptir. Kullanışlı aralık aparatıyla, yatağın altı veya süpürgeliklerin üstü gibi zor noktalara bile ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bkz: En İyi Robot Süpürge Modelleri

Beko VRT82821DV Kablosuz Elektrikli Süpürge

Arçelik S 4960 C Elektrikli SüpürgeBeko’nun bu kablosuz elektrikli süpürgesiyle her odayı tertemiz bırakın. Tek bir şarjla 40 dakikalık bir çalışma süresi elde edeceğiniz için tüm evi temizlemek çok kolay olacak ve hafif bir tasarıma sahip olduğundan, yukarı kaldırmak da herhangi bir çaba gerektirmeyecek. Ayrıca, güçlü emiş sistemi en küçük toz parçalarını bile alır ve köşelere girmenize yardımcı olacak yardımcı bir aralık aracıyla birlikte gelir. Yolunuzu aydınlatmak için bir çift far bile içerir, böylece yolunuza çıkan herhangi bir şey olup olmadığını açıkça görebilirsiniz.

Arçelik S 4960 C Elektrikli Süpürge

Tefal Silence Force Cyclonic Tw7289 Ea 550 WArçelik S 4960 C elektrikli süpürge, yenilikçi teknolojisi ve tasarımı ile günümüzün her modern mekanına uyum sağlar. Sade ve modern bir tasarım yaratmak için abartılı geometrilerden kaçınılmış, tüm teknolojik yenilikler formun arkasına gizlenmiştir. Kompakt tasarımı sayesinde S 4960 C, yüksek manevra kabiliyetini güçlü temizleme performansıyla birleştirir. Gövde üzerindeki dokunmatik tuşlar hem ürünün sade tasarımını destekler hem de kullanım kolaylığı sunar. Arka bölümde yer alan petek şeklindeki yuvalar havayı kullanıcıdan uzaklaştırırken estetik bir görünüm sağlar.

Tefal Silence Force Cyclonic Tw7289 Ea 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Tefal Silence Force Cyclonic Tw7289 Ea 550 W Toz Torbasız Elektrikli SüpürgeOptimize edilmiş hava akışı ve iki konumlu nozulu, olağanüstü temizleme performansı ve verimliliği sağlar. Süpürgenin power-air model toz başlığı sayesinde zorlu temizliklerin hakkından kolayca gelebilmek için tasarlanmış iki konuma ayarlanan toz fırçası ile tasarlanmıştır, bu özelliği sayesinde her türlü zorlu yüzeyde kusursuz kayma özelliği ile derinlemesine bir temizlik sağlar. Silence Force Cyclonic, derinlemesine temizleme gücü ile her ev için ideal şık bir estetiğe sahiptir. Büyük tekerlekler ve taşımayı kolaylaştıran gelişmiş ergonomik tasarım ile tamamen yeniden tasarlandı. Silence Force Cyclonic, derinlemesine temizleme gücü ile her ev için ideal şık bir estetiğe sahiptir. Büyük tekerlekler ve taşımayı kolaylaştıran gelişmiş ergonomik tasarım ile tamamen yeniden tasarlandı. Güçlü ve yüksek verimli power-air emme başlığı, derin temizleme performansıyla hem halılar hem de sert zeminler için ihtiyacınız olan her yerde sınıfının en iyi sonuçlarını sağlar. Yüksek verimli siklonik filtreleme, sınıfının en iyisi sonuçları sağlar. %99,98 toz/hava ayırma oranı ile olağanüstü toz filtreleme performansına sahiptir. Etkileyici 2,5 L kapasite, olağanüstü kullanım performansıyla sorunsuz temizlik sağlar. Enerji tasarrufu açısından daha az enerji tüketimi ile çok daha fazla temizlik yapabilmek için geliştirilen EffiTech Motor sistemi, üstün enerji verimliliği sağlıyor.

Yazar hakkında

eniyioneri

Yorum Yap